Opleidingsraden en hun studentenvertegenwoordigers

De opleidingsraad tekent de visie van de opleiding uit, onder andere vanuit de VUB-visie op onderwijs.

FACULTEIT LETTEREN EN WIJSBEGEERTE

Opleidingsraad BA en MA Geschiedenis

  • Giles Verbeylen
  • Kenny Coenraets
  • Tom Bellens
  • Lotfi Mastari
  • Zeno Lode N Engelen
  • Levi Guillaume
  • Alice De Coster
  • Els Temmerman
  • Joke Denise D Van'tveld

Opleidingsraad BA en MA Kunstwetenschappen en Archeologie

  • Jolien Jos Teurlings
  • Rosalie Madeleine Hermans
  • Gert Smet
  • Sarah Marsman
  • Arnold Körvers
  • Rone Fillet
  • Sofie Cammaert
  • Emma Dumon

Opleidingsraad BA en MA Taal- en Letterkunde

  • Kris Decuyper
  • Rany Jonckers
  • Liv De Ceuster
  • Bérénice Wamushala
  • Christy Van Moorsel
  • Heleen Willemsen

Opleidingsraad BA en MA Wijsbegeerte en Moraalwetenschappen

  • Aaron Vranken
  • Vincent Michel Vincke

Opleidingsraad MUMA

  • Liv De Ceuster
  • Charlotte Verheyden
  • Sireen Younis 

FACULTEIT RECHT EN CRIMINOLOGIE

Opleidingsraad BSc en MSc Criminologische wetenschappen

  • Mohamed-Reda Ghalmi
  • Talia Özçelik
  • Kaat Dette Severs
  • Terry Edith Vanesse
  • Lisemarie Lindemans
  • Stefan Joris
  • Kevin Charlier
  • Lore Bohyn
  • Büket Sozen
  • Viktoriya Popova

Opleidingsraad LL.B. en LL.M. Rechten

  • Elisabeth Baeyens
  • Janne Goossens
  • Yassine Boubout
  • Adrien Ephrem Beaufays
  • Thibault Guillaume Claeys
  • Ismail Berrada
  • Alexander Hugo Meesen
  • Ellen De Greef
  • Leslie Kassongo Tambu

Opleidingsraad LL.M. Notariaat (MNM)

  • Chabeli Jacquemyn
  • Nur Sultan Alkis

Opleidingsraad LL.M. Sociaal Recht (MNM)

  • Julie Lenart
  • Lise Jeanne Peeters
  • Eveline Josephine Dezillie
  • Anneke Bezuijen
  • Carl Kyndt

FACULTEIT PSYCHOLOGIE EN EDUCATIEWETENSCHAPPEN

Opleidingsraad faculteit PE

  • Clara Comil

FACULTEIT WETENSCHAPPEN EN BIO-INGENIEURSWETENSCHAPPEN

Opleidingsraad Bio-ingenieurswetenschappen

  • Ninon Vanden Haute
  • Ebert Arno Ruykens
  • Sandrien Verloy
  • Dario Van de Voorde
  • Yana Andrea Girardin
  • Violette Deleeuw
  • Pieter-Jan De Bodt

Opleidingsraad BSc Biologie

  • Leni Cil Lammens
  • Eliza Nathalie Van de Sande
  • Ines Maria Decorte

Opleidingsraad BSc Chemie

  • Lieven Bekaert
  • Eline Louise Desmedt

Opleidingsraad BSc Computerwetenschappen

  • Tom Godden
  • Jens Van der Plas
  • Thomas Désiré Cloostermans-Huwaert

Opleidingsraad BSc Fysica en Sterrenkunde

  • Karen De Lannoye
  • Mitja Desmet
  • Kevin Turbang
  • Margot Van Cauwenberghe
  • Djunes Janssens

Opleidingsraad BSc Geografie

  • Steven De Hertog
  • Laura Anastasia Knops

Opleidingsraad MSc Chemie

  • Elke Dewolf
  • Fulcrane De Bruyn
  • Ellen De Petter

Opleidingsraad MSc Fysica en Sterrenkunde

  • Pablo Correa Camiroaga
  • Jonas Verhellen
  • Marine Alexandra De Clerck

Opleidingsraad MSc Molecular Biology

  • Wegen Beyene Tesfamariam
  • Nerdjes Benachour
  • Christine Wakuthii Njiru
  • Halimat Ogunsanya
  • Arabela Ritchie
  • Nateneal Tamerat Beyene
  • Mohamed Musrati

FACULTEIT GENEESKUNDE EN FARMACIE

Opleidingsraad BSc en Mmed Geneeskunde

  • Joke Kuijk
  • Sarah Goovaerts
  • Aster Karina Desouter
  • Hannah Van Rompaey
  • Sam Van Hove
  • Cynthia D'Hondt
  • Hannah Van Rompaey
  • Simon Van Roy

Opleidingsraad BSc en MSc Biomedische wetenschappen

  • Khadija Rhioui
  • Siti Nefya Akgul
  • Flemming Morsch 

Opleidingsraad BSc Farmaceutische wetenschappen, MSc Farmaceutische zorg en MSc Geneesmiddelenontwikkeling

  • Anton Evenepoel
  • Yne Verstraeten
  • Niels Vercaigne
  • Nele Van Lint
  • Roel Haex
  • Nilofar Ghasemi

Opleidingsraad MSc Gerontologie en MSc Gerontological Sciences (MNM)

  • Susanne Op de Beeck
  • Linde Declerck

Opleidingsraad MSc Management en beleid van de gezondheidszorg

  • Dorien Alice Schildermans
  • Maureen Akkal
  • Silke Noël
  • Matthias Weets

FACULTEIT ECONOMISCHE EN SOCIALE WETENSCHAPPEN SOLVAY BUSINESS SCHOOL

Opleidingsraad BSc en MSc Communicatiewetenschappen en MSc in Communication Studies

  • Hélène Lerno
  • Ireen Du Bois
  • Lora Ivanova
  • Jana Goyvaerts
  • Camille Lecluyse
  • Cédric Ista

Opleidingsraad BSc en MSc TEW en HI (incl. MSc Management Science en MSc Business Engineering: Business and Technology)

  • Matthias Timmermans
  • Sebastiaan Michiels
  • Veronika Koevoets
  • Kamran Rzayev
  • Stephanie Farcic Ascarrunz

Opleidingsraad MSc Bedrijfskunde/Management

  • Mara Perkuma
  • Nomindari Mendee
  • Yue Liu
  • Daniela Maria Oancea
  • Eva Maximiliane Carolin van Dorp
  • Myroslava Khomenko
  • Lyu Shuping
  • Armando Andrea Ferrara

Opleidingsraad BSc Politieke wetenschappen en sociologie

  • Jason Broodcoorens
  • Janne Termonia
  • Lien Smets
  • Ruth Vanderfaeillie
  • Estelle Bishinga

Opleidingsraad MSc Politieke wetenschappen

  • Gillis Gillet
  • Sarah Pauwels
  • Dorien Laermans
  • Ann-Sophie Johan Rottee

Opleidingsraad BSc Social Sciences

  • Janne Karin Robberecht
  • Ana Rita Pimenta Raleira
  • Christophe Marie Goossens
  • Spencer Elijah Springob
  • Adrienne Joy Arnot-Bradshaw
  • Lucas Pinchart
  • Diana Radu
  • Caroline Lochs
  • Mila Staneva

Opleidingsraad MSc Sociologie

  • Rachida Aghallaj
  • Liesbeth Vandeneede
  • Romeo de Bellefroid d'Oudoumont
  • Jessie Gevaert 

FACULTEIT INGENIEURSWETENSCHAPPEN

Opleidingsraad Industriële Wetenschappen

  • Robert Theunissen
  • Mathias Knop
  • Andy Keymolen
  • Jens Vandervreken

Opleidingsraad Master Ingenieurswetenschappen Architectuur-Bouwkunde

  • Hambampati Vijaykumar

Opleidingsraad werktuigkunde-elektrotechniek

  • Jarl Beckers 

Opleidingsraad Master Ingenieurswetenschappen Elektronica en Informatietechnologie

  • Jarne Verelst

FACULTEIT LICHAMELIJKE OPVOEDING EN KINESITHERAPIE

Opleidingsraad BSc en MSc Lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

  • Benjamin Vermeulen

Opleidingsraad BSc en MSc Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

  • Raymond Staut
  • Sofie Vermeir
  • Maarten Wuijts

Interfacultair Departement voor Lerarenopleiding

Opleidingsraad IDLO

  • Glenn Colman
  • Maria Mejia Sian